استفاده ,تلفن ,موبایل ,دهید ,خواهید ,سایت ,افزایش دهید ,اپلیکیشن موبایل ,بازاریابی موبایلی ,برای خریدبازاریابی موبایلی website mobile friendli

امروزه اکثر افراد از تلفن های همراه خود برای خرید کردن ،مطالعه ،و چک کردن وب سایت ها استفاده میکنند به همین منظور اهمیت فراوانی دارد که وبسایت ها به نسخه موبایل خود اهمیت بدهند در این مطلب علت این اتفاق را بررسی میکنیم.

 بازاریابی موبایلی یک نوع فعالیت تبلیغاتی است که مخاطبان و مشتریان شما، از طریق تلفن همراه، تلفن همراه هوشمند، تبلت و دیگر وسایل الکترونیکی مشابه، پیام های تبلیغاتی شما را دریافت می کنند.بررسی های انجام شده در آوریل 2012 نشان می دهد که یک سوم مردم ایالات متحده از تلفن های همراه هوشمند استفاده می کرده اند و پیش بینی می شود که تا سال 2016 در این کشور بیش از نیمی از مردم استفاده کنندگان تلفن های هوشمند باشند.

می توان گفت که امروزه، دوران کامپیوترهای دسک تاپ و حتی پالم تاپ به سر آمده است و همه ما برای جستجو درباره مطلبی، برای خرید کالایی و خیلی موارد دیگر اولین کاری که می کنیم این است که سراغ موبایل و یا تبلت خود می رویم. همه موارد ذکر شده، اهمیت بازاریابی موبایلی را در عصر حاضر به ما نشان می دهد.

در وب سایت خود تبلیغات انجام دهید تا اینکه ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت موبایل و همچنین اپلیکیشن موبایل خود، جذب نمایید. وقتی کاربران، وب سایت شما را مشاهده می کنند مطمئن می شوند که شما اپلیکیشن موبایل نیز دارید که آنها می توانند در هر جایی، با استفاده از تلفن های همراه خود از آن استفاده کنند.

 در ابتدا مشخص کنید که دقیقا می خواهید به چه هدفی برسید آیا می خواهید فروش تان را افزایش دهید و یا اینکه می خواهید مشتریان فعلی تان را حفظ کنید. اگر می خواهید با استفاده از روشی نو و خلاقانه فروش تان را افزایش دهید و مشتریان جدیدی جذب کنید، بازاریابی موبایلی روشی است که باید مورد استفاده قرار دهید.

 

منبع:بروزرسانی

منبع اصلی مطلب : | Virtual Marketing |
برچسب ها : استفاده ,تلفن ,موبایل ,دهید ,خواهید ,سایت ,افزایش دهید ,اپلیکیشن موبایل ,بازاریابی موبایلی ,برای خرید
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : چرا ابزار های هوشمند در بازاریابی تاثیر دارند ؟